ثبت شکایت

کاربران عزیز و گرامی، برای استفاده بهتر و بهینه از خدمات و فروشگاه آنلاین یوگل لطفا موارد زیر را به دقت مطالعه فرمایید و سپس اقدام به عضویت و خرید از سایت کنید:

ورود کاربران به سایت یوگل (عضویت در سایت)، استفاده از حراج ها و پیشنهادات ویژه، استفاده از مقالات مجله گل و گیاه و سایر خدمات ارائه شده توسط سایت یوگل  به معنای آگاهی و پذیرفتن شرایط و قوانین این سایت است.

همچنین توجه داشته باشید که ثبت سفارش در هر مرحله، به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و مقررات مربوط به سایت یوگل از سوی کاربر (مشتری) است.

تمامی کالاهای ارائه شده در این سایت دارای مجوزهای لازم از نهاد ها و سازمان های مربوطه میباشد، همچنین فعالیت این سایت طبق قوانین جمهوری اسلامی میباشد.

درصورتی که خریدار با هویت غیرواقعی اعم از نام، نام خانوادگی، شماره تماس و … اقدام به خرید کند و موضوع مشخص شود، یوگل حق فسخ سفارش را دارد.

توجه داشته باشید حق امتیاز کلیه کالاها، مجله گل و گیاه و … برای تهیه کننده اثر محفوظ بوده و کلیه کالا ها و خدمات دارای مجوز از ارگان های رسمی است و هرگونه کپی برداری یا استفاده از کالا ها و مقالات (مطالب) غیرمجاز بوده و درصورت مشاهده پیگرد قانونی دارد.

[contact-form-7 id=”5″]